Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół średnich z Lublina - Ile punktów potrzebujesz, aby się dostać

Utworzony przez kaśka, 19 marca 2010 r. o 10:33
Jakieś opinie o dwujęzycznym biolchemie w 23 ?? czy warto czy tylko dużo hałasu o nic z tej klasy.. jakie są mniej więcej progi punktowe do tej klasy ? najlepiej żeby wypowiedziała się osoba która chodzi/ chodziła do tej klasy wiadomo ze w biol chemie dużo nauki ale czy dużo trzeba uczyć się tak że samemu siedzieć z książką i zakuwać bo nie było na lekcji a nauczyciel wymaga czy tą najpotrzebniejszą wiedzę nauczyciele dają na lekcjach a w domu tylko jakieś tam wiadome douczenie i rozwinięcie treści z lekcji. Boje sie o taką sytuacje jak mam w tej chwili w gim z chemią że nauczycielka wchodzi i tlyko mówi temat my mamy zrobić notatkę której nie sprawdzamy.. mamy się jej nauczyć chociaż suma sumarum nie wiemy czy jest dobrze i ona nas z tego pyta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo gorąco polecma ZSE im. A. i J. Vetterów w Lublinie, ze wszystkim mozna się dogadać, ludzie którzy przychodzą do tej szkoły są z reguły "normalni", co raz to wyższa zdawalność, etc , Ale przede wszytskim chciałam polecić techniukum, większość osób jest do tego negatywnie nastawiona. Uważają , że technikum nie przyniesie takich efektów jak LO. Natomiast ja osobiście sądzę, mając tyle zawodowych przedmiotów i praktyk, iż to właśnie technikum lepjej przygotowuje mnie do dorosłego życia. Życzę udanego wyboru szkoły ) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o ZSEL? Właśnie dziś rozmawiałem z nimi na targach, i szczerze mówiąc mnie zachęcili. Ale chciałbym wysłuchać waszej opinii co sądzicie o tej szkole, nie jestem jakoś wybitnie mądry btw. Wiecie od ilu punktów przyjmują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Co myślicie o ZSEL? Właśnie dziś rozmawiałem z nimi na targach, i szczerze mówiąc mnie zachęcili. Ale chciałbym wysłuchać waszej opinii co sądzicie o tej szkole, nie jestem jakoś wybitnie mądry btw. Wiecie od ilu punktów przyjmują?
ZSEL ma bardzo wysoki poziom. Jest najlepszym technikum w POLSCE. Zawsze możesz wybrać tę szkołę na pierwszy wybór. Jako szkołę drugiego wyboru polecam ZSEN, jeśli interesują cię takie rzeczy Pozdrawiam, życzę dobrego wyboru. (jestem w twoim wieku, mam podobne problemy )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglibyście mi powiedzieć coś o V i IV LO ? do którego jest się trudniej dostać? i które polecacie bardziej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam zamiar iść do XVIII lo.. Co myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myslicie w 2012 jaki bedzie prog w unii myslicie ze za 150 punktow dostane sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam poszły testy ? mi z humanistycznych nawet nieźle, ale testy z przyrody i matmy to TRAGICZNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się nad wyborem skłodowskiej albo vetterów. Co powiecie mi ciekawego o nich? Polecicie mi jeszcze inne szkoły? Zależy mi na miłej atmosferze, dobrych nauczycielach i siatkówce <333
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o IV lo mogę powiedzieć, że jest super nauczyciele przemili ale na rozszerzeniach wymagajacy atmosfera bardzo mila i blisko w V jest więcej kucia i z tego co slyszałam szerzy się tam lans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biol- chemy w Unii mogą być? dajecie tam radę? przy 160 pkt mogę liczyć, że spokojnie mnie przyjmą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś opinie o dwujęzycznym biolchemie w 23 ?? czy warto czy tylko dużo hałasu o nic z tej klasy.. jakie są mniej więcej progi punktowe do tej klasy ? najlepiej żeby wypowiedziała się osoba która chodzi/ chodziła do tej klasy http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif wiadomo ze w biol chemie dużo nauki ale czy dużo trzeba uczyć się tak że samemu siedzieć z książką i zakuwać bo nie było na lekcji a nauczyciel wymaga czy tą najpotrzebniejszą wiedzę nauczyciele dają na lekcjach a w domu tylko jakieś tam wiadome douczenie i rozwinięcie treści z lekcji. Boje sie o taką sytuacje jak mam w tej chwili w gim z chemią że nauczycielka wchodzi i tlyko mówi temat my mamy zrobić notatkę której nie sprawdzamy.. mamy się jej nauczyć chociaż suma sumarum nie wiemy czy jest dobrze i ona nas z tego pyta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Złożyłam podania do Unii Lubelskiej oraz do Marii Curie Skłodowskiej. Co sądzicie o tych liceach? czy dokonałam słusznego wyboru? Nurtuję mnie także pytanie ile pkt trzeba mieć, aby się do nich dostać? Mam nadzieję, że mogę liczyć na odpowiedź. Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Ja również złożyłam do Unii i dołączam się do pytania. P.S Do jakiej klasy składałaś? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Ja także złożyłam do Unii. Tylko teraz zastanawiam się czy to był dobry wybór...troszkę rozczarowałam się po wynikach, no ale może akurat dopisze mi szczęście i dostanę się do tej szkoły. Wybrałam klasę o profilu społeczno-prawniczym. Co sądzicie o tej klasie? Jak jest z historią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja złożyłam do 5tki. Mam nadzieję,że się dostanę,ale..kto wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałam Zamoy, ale nie wiem czy się tam dostanę (naliczyłam sobie ok 160 punktów rekrutacyjnych) bo zupełnie nie wiem od ilu przyjmują. Czy to prawda z tym, że nauczyciele nie uczą tylko sprawdzają-czy to opinia osób które "słyszały od kolegi koleżanki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mógłby ktoś powiedziec coś o IV lo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, jaki biolchem lub matfiz (ew. matgeo) polecacie ? na pewno nie chce iść do I,II,III, powiedzcie sa sadzicie o : V, IX, XXIII oraz IV LO ? Co do profilu ciągle zmieniam decyzje, gdyż b. lubię wszystkie przedmioty ścisłe i dobrze mi idą, zaś z humanistycznych nie bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moge polecić XII i XIX mam w tej szkole paru znajomych. Stanowczo odradzam natomiast XIV LO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...